Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У бомбосховищах Харкова доручили навести лад

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Доручення дала комісія з техногенно-екологічної безпеки.

Підготувати бомбосховища мають до 1 лютого наступного року.

У Харківській області доручили упорядкувати спорудження цивільного захисту. Це стало відомо із відповідного протоколу комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській області, опублікованому на сайті Харківської обласної державної адміністрації.

"Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області продовжити роботу щодо взаємодії з Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області та з правоохоронними органами щодо приведення балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням, відповідно до рішень суду", — сказано у протоколі.

Комісія також дала доручення районним державним адміністраціям — вони мають провести роботу з керівниками підприємств та організацій державної, комунальної і приватної форми власності, на балансі яких перебувають захисні споруди цивільного захисту щодо приведення таких споруд у стан готовності до використання за призначенням. Після упорядкування бомбосховищ установи мають подати відповідні акти до ГУ ДСНС у Харківській області. Зробити це потрібно до 1 лютого 2022 року.

Також райдержадміністрації формуватимуть пакети документів для виключення зі списку захисні споруди цивільного захисту, що не підлягають відновленню, та продовжуватимуть технічну інвентаризацію бомбосховищ, які ще не проінвентаризували.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові відновлюють серію навчань з оборони, жителів запрошують приєднатися до курсу. Ті, хто пройде курс, матимуть змогу приєднатися до практичних занять — стрілянина на полігоні. На першій підготовці учасникам розкажуть про правила поводження зі зброєю, основи першої медичної допомоги, тактику.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.