Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Бахмуті загинули двоє захисників із Харківщини

Про загибель бійців повідомили у Наталинській та Вільхуватській громадах.

Обидва військових обороняли країну у Бахмутському районі.

Біля міста Бахмут у Донецькій області загинув мешканець Наталинської громади (Красноградський район) Микола Дрега. Поховали захисника у неділю 19 березня.

"Наталинська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя. В цю гірку мить поділяємо горе сім'ї загиблого та разом з ними тужимо в глибокій скорботі. Доземно вклоняємося пам'яті Миколи Івановича, який заплатив власним життям за майбутню Перемогу і звільнення рідної землі від окупантів", — зазначили у Наталинській громаді.

Зазначимо, Микола Дрега народився 14 травня 1965 року. Жив у селі Копанки. 30 січня 2023 року він зник у місті Бахмут.

загинув
Микола Дрега. Фото: Наталинська громада

Олексій Петухов отримав смертельне поранення також на Донеччині.

"З глибоким сумом повідомляємо, що 14 березня 2023 року у бою з російськими окупантами в Бахмутському районі, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойових завдань загинув наш Герой Петухов Олексій Сергійович. Вільхуватська сільська військова адміністрація від імені усієї громади висловлює щирі співчуття сім'ї та рідним Олексія", — повідомили у Вільхуватській громаді.

загинув
Олексій Петухов. Фото: Вільхуватська громада

Як писав KHARKIV Today, поблизу міста Кремінна Луганської області загинув солдат артилерійського взводу Дмитро Бражник. Євген Дараган отримав смертельне поранення біля Авдіївки (Донецька область). Обидва військових були з Нововодолазької громади.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.