Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У 250 будинках у Харкові на кілька місяців відключили гарячу воду: адреси

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Тепломагістраль ремонтуватимуть до кінця вересня.

Відключення пов'язані із ремонтом тепломагістралі.

3 липня у частині Немишлянського району Харкова відключили гарячу воду. Без гарячого водопостачання залишилися мешканці 253 житлових будинки, вісім дитсадків, сім лікарень та вісім шкіл у мікрорайонах, обмежених проспектами Героїв Харкова, Петра Григоренка, вулицею Танкопія, бульваром Богдана Хмельницького, станцією метро "Ім. О. С. Масельського". Про це KHARKIV Today повідомили у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі".

Співробітники КП "ХТМ" уже перекладають тепломагістраль, що проходить бульваром Юр'єва. Її протяжність складає 1800 метрів. Ремонт розпочали 4 липня. Зараз демонтують стару трубу.

Перекладати цю тепломагістраль планували ще до початку повномасштабного вторгнення. Однак до війни встигли замінити першу частину тепломагістралі — під проспектом Петра Григоренка та уздовж вулиці Харківських Дивізій. Під час війни на тепломагістралі виникло п'ять дефектів. Сьогодні ремонтні роботи проводять без вихідних, необхідні матеріали є. Ділянка, де проводять ремонт, перекрита, спецтранспорт пропускають.

"Навіть недавня злива процес не загальмувала. Огорожі над траншеями з метою максимальної безпеки зміцнені анкерами. Щодо тимчасових незручностей для населення, наразі маршрути об'їзду перекритої ділянки узгоджено з поліцією. Проїзд спецтранспорту, як то машин ДСНС та швидкої допомоги, забезпечено до всіх будинків та установ. Також обладнані пішохідні містки. Усі роботи планується закінчити у вересні", — розповіли у КП "Харківські теплові мережі".

Нагадаємо, проїзд бульваром Юр'єва — на ділянці від проспекту Петра Григоренка до вулиці Харківських Дивізій заборонили 4 липня. Транспорт не зможе пересуватися цією ділянкою майже три місяці — до суботи 30 вересня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.