Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тим, хто втратив роботу через війну виплатять 6500 гривень

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

Програма для підтримки тих, хто втратив роботу під час війни, діятиме за аналогією з програмою виплат за вакцинацію проти коронавірусу. Оформити заявку можна буде через програми "єПідтримка".

Жителям України, які через війну втратили роботу, виплатять 6500 гривень. Відповідні зміни внесли до програми "єПідтримка". Програма почне працювати наступного тижня. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Багато хто втратив будинки, роботу, заощадження. Але залишився захищати Україну. Сьогодні держава вас підтримає. За дорученням Президента України наступного тижня запрацює оновлена програма "єПідтримка". У рамках цієї програми кожен найманий працівник, кожна фізична особа-підприємець, у якого війна забрала роботу, зможе отримати 6500 гривень", — наголосив прем'єр-міністр.

За словами Дениса Шмигаля, програма працюватиме за аналогією з виплатами за вакцинацію проти коронавірусу — через застосунок. Деталі оформлення допомоги обіцяють повідомити пізніше.

Нагадаємо, вчителям обіцяють виплатити зарплату під час війни.

Як писав KHARKIV Today, близько 5 ранку 24 лютого Росія почала наступ на Україну. 6 березня — це 11-й день війни. Окупанта розгромили під Балаклією, у Харкові горять будинки на Салтівці.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.