Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Турецькі автобуси виходять ще на один "відмовний" маршрут у Харкові

Фото: KHARKIV Today.
Перевізник повідомив, що більше не хоче возити пасажирів із Центрального ринку на Холодну гору.

Приватні перевізники продовжують відмовлятися від маршрутів у Харкові.

З понеділка 24 січня на маршруті №67, який раніше обслуговувало автотранспортне підприємство "Карусель", вийдуть нові автобуси Karsan. Таке рішення було ухвалено у міськраді після того, як приватний підприємець подав документи і відмовився від маршруту.

Як повідомив KHARKIV Today директор тролейбусного депо №2 Дмитро Липовий, на маршруті курсуватимуть чотири невеликі турецькі автобуси, у приватного перевізника була лише одна "Рута". Автобуси ходитимуть від Центрального ринку на Холодну гору (через Новоселівку) щодня, вартість проїзду не зміниться. Єдина відмінність — тепер в автобусі не можна буде розплатитися готівкою, а лише за допомогою е-тікету або картки харків'янина.

За словами Липового, наразі немає маршрутів, від яких можуть відмовитися перевізники і поки їх "закривати" нічим: рухомий склад вичерпано. Причин, через які підприємства відмовляються возити пасажирів, три: нерентабельність перевезень, відсутність водіїв і автобусів.

Нагадаємо, муніципальні автобуси курсують на 28 маршрутах у Харкові. Місто закупило у Туреччині 150 автобусів Karsan. За словами чиновників, це соціальні маршрути, вони збиткові.

Як писав KHARKIV Today, місто планує купити ще 160 турецьких автобусів  двох типів — 6-ти і 8-метрові.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.