Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Центри вакцинації закриють у Харківській області

Фото: KHARKIV Today
Пункти вакцинації не працюватимуть лише один день.

З 8 січня центри вакцинації відновлять роботу у звичному режимі.

У п'ятницю, 7 січня, всі пункти та центри вакцинації проти COVID-19 у Харкові та області будуть закриті. У четвер, 6 січня, буде короткий робочий день. Зробити щеплення можна до 16:00. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної державної адміністрації.

З суботи, 8 січня, центри вакцинації населення відновлять роботу у звичному режимі.

Зараз у Харківській області працює 35 центрів вакцинації, з яких 21 знаходиться у Харкові, решта — на території області. Адреси і час роботи центрів можна переглянути тут.

Станом на 6 січня на Харківщині з початку вакцинальної кампанії зробили 2 025 896 щеплень. 10 124 з них — минулої доби.

Першу дозу вакцини отримали 1 075 708 жителів регіону, дві дози — 949 878 чоловік, додаткову дозу — 193 жителі області, ревакцинацію зробили 117 чоловік. Відповідні дані розміщено на сайті ГУ "Харківський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Харківської області приїхала вакцина із сусіднього регіону

Згідно з електронною картою моніторингу вакцинації РНБО України, жителі Харківської області віддають перевагу вакцині Pfizer. Нею зробили щеплення 42,6% вакцинованих. На другому місці CoronaVac. Цією вакциною щепилися понад 35% охочих. На третьому AstraZeneca — 13% щеплених. На четвертому — Moderna. Цією вакциною зробили щеплення 9,3%. Рівень вакцинації: трохи більше ніж чотири тисячі чоловік на 10 тисяч населення.

Раніше KHARKIV Today писав, що більшість жителів Харківської області щепилися проти коронавірусу. Хоча б одне щеплення проти COVID-19 зробив 51% усіх дорослих жителів регіону.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.