Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тривог у Харкові поменшає: їх розділять за рівнями загрози

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
На втілення рішення може знадобитися кілька місяців.

Із технічним обладнанням для розрізнення повітряних тривог допоможуть міжнародні партнери.

26 січня на позачерговій сесії Харківської міської ради ухвалили рішення щодо створення диференційованої системи оповіщення про повітряну тривогу. Уже у цьому році сирену вмикатимуть лише якщо буде загроза безпосередньо для міста, а не для всього регіону. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Це не лише полегшить роботу всім службам, а й дозволить набагато ефективніше працювати нашому бізнесу. Проєкт буде втілений в рамках створення єдиного муніципального ситуаційного центру, технічне оснащення якого профінансують наші міжнародні партнери", — розповів Терехов.

Зазначимо, на території Харківської області часто лунають повітряні тривоги. Це відбувається навіть тоді, коли потенційної загрози саме для Харківщини немає. Через постійні повітряні тривоги до регіону не хоче повертатися бізнес.

Раніше голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомляв, що ХОВА направила запит до Міністерства оборони України та Генерального штабу щодо диференціації повітряних тривог.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.