Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Три села на Ізюмщині поки що не можуть заживити

Фото: "Харківобленерго"
Обленерго заживило увесь населений пункт.

Мешканці села жили без електрики з початку війни.

У селі Топольське Оскільської громади (Ізюмщина) відновили електропостачання. Через обстріли там були зруйновані три підстанції та пошкоджені дроти й опори. Енергетики відновили їх та подали електрику людям. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго".

"Село живилося від трьох підстанцій, дві з яких під час активних бойових дій були розбиті вщент. Дроти були пошкоджені на 100%, опори — на 70%. Фактично ми будували нові мережі. Наразі ми підключили всіх мешканців Топольського, які живуть у селі. Всього у нас тут зареєстровано понад 100 точок обліку", — розповів виконуючий обов'язки старшого майстра Ізюмського району електромереж Віталій Борщ.

Без світла поки що залишаються три населених пункти Ізюмського району, які були знищені росіянами майже повністю: Довгеньке, Кам'янка й Мала Комишуваха. Села мають розмінувати, щоб до них змогли потрапити енергетики.

з
Фото: "Харківобленерго"

Як писав KHARKIV Today, на 4 грудня у Руських Тишках були заживлені 70% абонентів. Під час окупації та внаслідок бойових дій у населеному пункті були знищені всі електромережі. Відновлювальні роботи тривають.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.