Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Трьом безробітним, які "бодяжили" дорогий віскі на Харківщині, оголосили підозру

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловіки створили "бізнес" минулого року.

Склад з фальсифікованим алкоголем на шість мільйонів гривень викрили ще взимку.

Слідчі оголосили підозру 45-річному, 57-річному та 59-річному чоловікам, які незаконно виготовляли та продавали фальсифікований алкоголь у Харківській області.

За даними слідства, безробітні вирішили організувати незаконний бізнес. Вони зробили підпільний цех на складах у Харкові та виготовляли там горілку, коньяк і віскі, які потім видавали за алкогольні напої відомих брендів. Продавали фальсифікований алкоголь у Харкові та в області уроздріб та оптом. На складах вилучили алкоголю на шість мільйонів гривень.
  
"За результатами проведення санкціонованих обшуків вилучено понад 45 тонн спирту, понад 11 000 літрів готової лікеро-горілчаної продукції на суму понад 6 млн гривень, обладнання для виготовлення фальсифікату, тару, транспорт, засоби зв’язку, грошові кошти", — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

У поліції зазначили, що придумав "бізнес" 45-річний мешканець Харківської області і залучив двох знайомих. Чоловіки купували етиловий спирт, додавали до нього барвники та ароматизатори й таким чином виготовляли різні види алкогольних напоїв.

Підозру трьом чоловікам сформували за:

  • ч. 3 ст. 28 і ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, вчинене у складі організованої групи) Кримінального кодексу України,
  • ч. 3 ст. 28 і ч. 1 ст. 204 (незаконне зберігання з метою збуту, транспортування з цією метою, збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, вчинені у складі організованої групи).

Двом із них додатково оголосили підозри за:

  • ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення алкогольних напоїв),
  • ч. 1 ст. 204 (незаконне зберігання з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв),
  • ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

 Як писав KHARKIV Today, припинили роботу цього цеху 13 лютого 2024 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.