Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 березня, 2021 - 07:34

Три мости в Харківській області відремонтують за 41 мільйон гривень

У Харківській облдержадміністрації визначили об'єкти, які відремонтують за кошти з субвенції.

На ремонти доріг і мостів в цьому році планують витратити 764 мільйони гривень з субвенції, на три мости в Куп'янському та Харківському районах — 41 мільйон гривень.

У Харківській обласній державній адміністрації затвердили перелік об'єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг місцевого значення Харківської області, вулиць, і доріг комунальної власності, які в 2021 році будуть фінансуватися за рахунок субвенції з державного бюджету та її залишків минулих років.

Зокрема, на ремонт трьох мостів направлять 41 158 761 гривень. У Куп'янському районі зроблять капремонт шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі О-211942 Куп'янськ — Кругляківка за 13 448 000 гривень.

У Харківському районі планують ремонтувати два мости — міст через річку Лопань на автомобільній дорозі О-211027 Дергачі — Дворічний Кут (вартість складе 13 710 761 гривень) та міст через річку Лопань на дорозі О-211028 Золочів — Козача Лопань (14 000 000 гривень) .

На поточний середній ремонт автомобільних доріг у Богодухівському, Ізюмському, Лозівському, Харківському і Чугуївському районах виділили 635 603 370 гривень.

Дорожнє покриття і мости капітально відремонтують в Балаклійській, Валківській, Вовчанській, Зачепилівській, Куп'янській, Лозівській та Чугуївській територіальних громадах. Сума ремонтів складе 43 387 269 гривень.

Майже 32 мільйони гривень спрямують на капремонти чотирьох мостів і однієї дороги в Куп'янському, Харківському і Чугуївському районах.

Близько п'яти мільйонів гривень піде на поточні ремонти трас в Богодухівському, Ізюмському та Харківському районах. Майже вісім мільйонів гривень витратять на капремонти шести доріг в Великобурлуцькій селищній громаді, Лозівській міський територіальній громаді, Люботинській міській територіальній громаді, Південній міській територіальній громаді, Пісочинській селищній територіальній громаді.

Тож, загальна сума субвенції, яку витратять на ремонт доріг і мостів, складе 764 878 014 гривень.

Як писав KHARKIV Today,  міст на Об'їзній, що обвалився, знову закриють для водіїв і пішоходів

У Харківській області на час капітального ремонту Пісочинського шляхопроводу на дорозі М-18-1 в районі автомобільного ринку "Лоск" закриють рух транспорту і пішоходів через міст. Тут вже робили ремонт понад півтора року тому, коли обвалився міст.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.