Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Третя штурмова оприлюднила відео знищення 250 окупантів у Харківській області

Фото: скрин.
Один батальйон бригади знищив за травень 250 росіян.

Третя окрема штурмова бригада опублікувала відео знищення 250-х окупантів на Харківщині. 

Це відтинок фронту, який захищає перший механізований батальйон бригади і тільки ті втрати РФ, щодо яких є фото- або відеодокази.

"250 двохсотих під*рів — і це тільки зафіксовані. Розпочинаємо публікувати пруфи знищених нами кацапів. Випалені, розібрані на шматки й назавжди ліквідовані бійцями Третьої штурмової на Харківщині", — йдеться в офіційному Телеграм-каналі Третьої штурмової.

Батальйон знищив цих окупантів протягом травня дронами, кулеметами та гранатами. 

Нагадаємо, Третя штурмова бригада була виведена на Харківщину на відновлення. Проте у травні на відтинку, де вона тримає позиції, почалися запеклі бої. Також днями стало відомо, що ворог накопичив тут нове угруповання чисельністю у 10 000 військових та 450 одиниць техніки. Цей ударний кулак може спробувати прорвати оборону ЗСУ у напрямку Борової. Окрім того, військовий аналітик Євген Дикий припускає, що мета цього "ударного кулака" — зайти в тил Силам оборони, які перейшли у контрнаступ на Харківщині.

Як писав KHARKIV Today, на відтинку у 10 кілометрів східніше Борової аналітики нарахували 7 мотострілецьких, 2 танкових та 2 артилерійських полків 20-ї армії. Також Росія перекинула сюди найманців з нерегулярних армійських підрозділів, зокрема "шторм v", "чорна мамба", "фіксики" та "чвк патріот". А для підтримки порядку присутній БАРС-14. Імовірно, противник планує вийти на лінію Надія-Новоєгорівка, а потім на Першотравневе-Чернещина (за 15 кілометрів від Борової).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.