Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Трагедія на стадіоні. Ворота впали на першокласника у приватній школі Харкова, яка відкрилася два роки тому

Трагедия произошла на этом стадионе. Фото: push-school.com.

У Харківському ліцеї "Перша українська школа" (PUSH) відмовляються говорити про те, що сталося.

Надзвичайна подія сталася ввечері 14 вересня. У зведенні поліції було позначено, що шестирічну дитину виявили без свідомості на шкільному стадіоні на вулиці Академіка Павлова. Шкіл на цій вулиці у місті мало. Ворота впали на 6-річного хлопчика у приватній школі, яка знаходиться поруч з Сабуровою дачею (обласна психіатрична лікарня №3), на Академіка Павлова, 46.

"Перша українська школа" вперше відкрила свої двері у вересні 2020 року, ліцензію кількома місяцями раніше їм підписав тоді ще голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер. Серед засновників школи — дружина директора комунального підприємства "Міськелектротранссервіс" Владислава Васенка — Анна Васенко. Ще дві засновниці — Олеся Ковальчук та Анна Іванова, остання працює директором школи.

Судячи з фото школи у соціальних мережах, стадіон використовували не тільки для занять фізкультурою. Школа, де навчається близько 160 дітей, часто проводила тут урочисті заходи — лінійки, перший і останній дзвоник, урочисту частину випускного. Територія школи і стадіону невелика, тому ворота часто рухали, щоб вони не заважали проводити заходи.

1
На стадіоні проводили всі урочистості школи . Фото: push-school.com

Минулого тижня на стадіоні проводили день фізкультури і спорту, був запрошений тренер, зокрема з футболу.

У школі відмовилися говорити про трагедію і про те, чому ворота не були закріплені.

"Анна Олександрівна [Іванова — директор школи — ред.] нічого коментувати не буде", — сказали по телефону.

Фото: push-school.com
Фото: push-school.com

а даними "ВХ", територія "Першої української школи" закрита, на стадіоні працює поліція.

На сайті школи сказано, що "головне правило Push School — безпека понад усе". По всьому периметру школи стоять камери відеоспостереження, а двір закритий для входу сторонніх.

"Ми дійсно робимо все, щоб ви могли спокійно відправити дитину до школи і протягом дня не переживати за неї", — йдеться на сайті школи.

Нагадаємо, увечері 14 вересня до поліції звернулися лікарі, оскільки на шкільному стадіоні на вулиці Академіка Павлова на 6-річного хлопчика впали футбольні ворота, він був без свідомості. Дитину у важкому стані госпіталізували о лікарні швидкої і невідкладної допомоги. Вранці 15 вересня хлопчик прийшов до тями, лікарі оцінюють його стан як стабільно важкий.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.