Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тест на COVID-19 пропонують зробити на вокзалі у Харкові

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
До потягів почали пускати тільки пасажирів з вакцинацією або негативним тестом.

Йдеться про платне експрес-тестування. Також на вокзалі можна безкоштовно зробити щеплення проти коронавірусу.

З 21 жовтня на найбільших залізничних вокзалах країни працюють пункти вакцинації і експрес-тестування на COVID-19. Невакциновані пасажири можуть за вигідною ціною зробити тест і отримати довідку — підстава для проїзду, якщо результат буде негативним. Про це повідомили в "Укрзалізниці".

"Пункти експрес-тестування працюють на десяти залізничних вокзалах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава. Пасажири, які мають квиток на потяг, зможуть зробити це медичне дослідження за 350 гривень. Агентом залізниці у проведенні експрес-тестування стала "Медична лабораторія CSD", саме ця компанія запропонувала найвигіднішу вартість послуг", — розповіли там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сусідня область з Харківською перейшла у "червону" зону

Також зараз починають працювати пункти безкоштовної вакцинації на п'яти залізничних вокзалах: Київ, Харків, Одеса і Дніпро. У Харкові такий пункт розташували у медпункті готелю.

Надалі "Укрзалізниця" планує збільшувати перелік вокзалів, де будуть діяти пункти вакцинації і тестування.

Нагадаємо, з четверга 21 жовтня змінилися правила перевезень пасажирів під час карантину. Тепер посадка у потяги далекого сполучення можлива тільки за наявності у пасажирів ваучера (паперового або у додатку "Дія"), або документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, або негативного результату ПЛР або експрес-тесту на COVID-19 , що повинні бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки у потяг.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.