Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 квітня, 2021 - 12:49

Терехов відповів на петицію харків'янина, який скаржився на рекламу в місті

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У Харкові розробляють дизайн-код.

Петиція Миколи Фірстова набрала необхідні 5000 голосів. Її розглянули в міськраді.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов розглянув звернення харків'янина Миколи Фірстова, який скаржився на велику кількість реклами в місті і просив розробити набір правил проєктування — дизайн-код. Відповідь опубліковано на сайті міськради.

У відповіді сказано, що в 2019 році в програмі "Бюджет участі" серед проєктів-переможців був "Дизайн-код Харкова". Для його реалізації внесли зміни до кошторису витрат програми з реалізації рішень Генерального плану Харкова до 2026 року і виділили кошти на розробку дизайн-коду.

Тендер провели, переможець представив проєкт "Розробка і впровадження архітектурно-художньої концепції оформлення зовнішнього вигляду вулиць, магістралей на території міста Харкова, інформаційних і рекламних конструкцій (дизайн-код)". Концепцію підтримали.

"Тимчасова комісія Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при департаменті містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації вирішила підтримати концепцію" Розробка і впровадження архітектурно-художньої концепції оформлення зовнішнього вигляду вулиць, магістралей на території міста Харкова, інформаційних і рекламних конструкцій", — сказано у відповіді Терехова.

Відзначимо, 16 квітня департамент містобудування та архітектури Харківської міської ради оголосив про старт подачі пропозицій від харків'ян з оформлення міста (дизайн-код). Подати свої пропозиції харків'яни можу до 28 травня 2021 року. Це потрібно зробити в письмовому вигляді, вказати ім'я, прізвище, по батькові, місце проживання, поставити підпис. Відправляти пропозиції потрібно на ім'я директорки департаменту містобудування та архітектури Харківської міської ради — головного архітектора міста Тетяни Поливанової за адресою: вулиця Квітки-Основ'яненка, 7, Харків, 61003. Ознайомитися з проєктом можна на сайті міськради в розділі "Дизайн-код"

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.