Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 червня, 2021 - 14:48

Терехов розповів, якою вакциною буде прищеплюватися від COVID-19

Фото: Олег Синегубов
У регіоні є три вакцини від коронавірусу.

У Харкові працюють 34 бригади вакцинації.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов збирається робити щеплення китайською вакциною CoronaVac, яку привезли до Харкова. Про це він повідомив під час ефіру програми "Україна з Тиграном Мартиросяном".

Секретар Харківської міськради назвав харківських медиків справжніми героями, які рятували і продовжують рятувати жителів міста. За його словами, у Харкові для медицини робили все можливе: з міського бюджету оперативно дали гроші, Харків одним з перших в Україні зміг купити апарати ШВЛ, кисневі концентратори і створити запас медикаментів, які вимагають протоколи Міністерства охорони здоров'я.

Зараз Харків отримав партію китайської вакцини CoronaVac.

"Ми отримали вакцини, створені 34 бригади, які здійснюють вакцинацію. Є все необхідне обладнання", — уточнив Ігор Терехов.

Секретар Харківської міськради вважає, що необхідно пропагувати вакцинацію і готовий показати приклад.

"Знаєте, по-різному люди ставляться до вакцинації. Не можна сьогодні взяти людину і сказати, ось ти обов'язково їдеш і вакцинуєшся — це неправильно. Людині потрібно пояснити, зокрема за допомогою засобів масової інформації і особистим прикладом. Тому я буду вакцинуватися. Я перехворів на коронавірус, і я буду вакцинуватися цією китайською вакциною, яка вже зараз є у Харкові", — повідомив Ігор Терехов.

Нагадаємо, у Харківській області прищеплюють трьома вакцинами — AstraZeneca (Індія і Південна Корея), Sinovac (Китай) і Pfizer (США). Вакцинація стартувала 25 лютого, перші щеплення другою дозою зробили 1 травня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.