Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов розповів, про що розмовляв з президентом

Секретар міськради Харкова говорить, що з Офісом президента у нього робочі та конструктивні стосунки.

Терехов бачився із Зеленським більше місяць тому.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов розповів коли і навіщо зустрічався з Володимиром Зеленським та про що говорив, а точніше, не говорив з президентом. Про це він повідомив в інтерв'ю "Буквам".

Так, відповідаючи на питання журналіста про те, яке було спілкування з президентом на зустрічі з приводу пожежі в пансіонаті для літніх людей, Ігор Терехов відповів:

— Так, я зустрічав Президента (Зеленський прилітав до Харкова 22 січня — наступного дня після трагедії, — ред.). Була розмова з приводу тих подій. Була нарада, на якій я разом з силовиками теж був присутній. Більше нічого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терехов розповів, навіщо ходить по дворах і спілкується з харків'янами

На питання: "Чи обговорювали ви з президентом дату виборів мера Харкова?", Терехов відповів: "Ніколи".

"Знаєте, навіть дуже цікаво було спостерігати, що пишуть в соцмережах. Ось приклад: ми вже вийшли, президент сідає в машину їхати в аеропорт, і в цей час мені показують пост, що йде, мовляв, моя зустріч з президентом з приводу входження в партію "Слуга Народу" або представництва і так далі", — сказав секретар міськради.

Зеленский, Терехов
ФОТО: ОП/візит президента до Харкова

Розповідаючи про стосунки з Офісом президента, Терехов повідомив, що вони робочі, він в основному спілкується з заступником голови ОП Кирилом Тимошенком і має з ним робочі та конструктивні стосунки.

Також в інтерв'ю Ігор Олександрович, як завжди, уникає відповіді на питання, чи піде він на вибори як кандидат на посаду Харківського міського голови. Терехов скромно заявляє, що сконцентрований на управлінні містом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виборам мера Харкова бути: Верховна Рада отримала документи з міськради

"Я для себе все вирішив. Але на даний момент у мене зовсім інші пріоритети — якісне щоденне управління життям великого міста", — відповів секретар міської ради.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.