Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов розповів, де візьмуть гроші на погашення різниці у тарифах на комунальні послуги

Фото: KHARKIV Today
Секретар Харківської міськради запевнив, що тарифи не підвищаться на жодну копійку.

Упродовж опалювального сезону харків'яни будуть платити за тепло за тарифами минулих років.

Для харків'ян не зміниться жоден тариф. Про це повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов у авторській програмі Соні Кошкіної KishkiNa

"Тарифи ні на тепло, ні на гарячу воду, ні на холодну воду, ні на послуги водовідведення, ні на вивезення сміття, ні на проїзд у транспорті підвищуватися не будуть. Цей опалювальний сезон ми пройдемо з тими тарифами, які є на сьогоднішній день. На жодну копійку підвищені не будуть", — запевнив він.

За словами Терехова, різницю компенсують, зокрема, з бюджету міста.

"Частина внутрішнього ресурсу і частина, безумовно, стосовно рішення Кабміну і компенсації нам. Тому що бюджет буде сформований по-іншому, ми отримаємо велику дохідну частину бюджету, що дозволить нам частково компенсувати різницю у тарифах. А частину ми будемо витрачати самі", — розповів в.о. Харківського міського голови.

Яким буде бюджет Харкова на 2022 рік, Ігор Терехов не сказав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки будинків у Харкові залишаються без тепла

Пізніше гендиректор комунального підприємства "Харківські тепломережі" Василь Скопенко повідомив, що харків'яни заборгували за тепло та горячу воду 3,5 мільярда гривень.

"Харків'яни у цьому році на 4% поліпшили свої платежі у порівнянні з минулим і позаминулим роками. Тариф для населення залишиться на рівні 2019-2020 року, він на жодну копійку не зміниться. Є позиція Ігоря Терехова про те, що як би там не колошматило ринок газу, населення у цьому опалювальному періоді, це не тільки три місяці до нового року, а повністю протягом всього опалювального періоду, до 15 квітня — ціна залишиться на колишньому рівні. Там сума немаленька, для того щоб перекрити цю фінансову заборгованість, яка рано чи пізно виникне перед тепловими мережами, зараз місто у бюджеті визначається, як це вирішити. На сьогоднішній день є чітке розуміння і позиція Ігоря Терехова, це питання буде врегульоване. Не знаю, як в інших містах, але у Харкові з опаленням у цьому році проблем не буде", — пояснив Скопенко.

Нагадаємо, до весни 2022 року жителям Харківської області обіцяють один з найнижчих тарифів на газ

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.