Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов просить допомогти бригадам, які захищають Харківщину

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
За словами Ігоря Терехова, місто вже надало кошти деяким бригадам.

Бригадам, що стримують наступ на північ від Харкова, потрібна швидка підтримка.

Мер Харкова Ігор Терехов звернувся до підприємців, депутатів Харківської міської ради, Харківської обласної ради та районних рад і нардепів. Він попросив фінансово допомогти підрозділам, які захищають Харківщину. Відповідне звернення опубліковано у Telegram-каналі Терехова.

"Також закликаю місцевий бізнес, депутатів міської ради, обранців обласної та районних рад регіону, а також депутатів Верховної Ради України від Харкова та області долучитися власними грошима до захисту міста та регіону. Разом відстоїмо Харківську область та славетне місто-герой Харків!", — звернувся Терехов.

Міський голова повідомив, що комунікує із командирами підрозділів, які захищають Харків та область, і володіє інформацією про їхні потреби. За його словами, із міського бюджету уже виділили гроші для деяких бригад, найближчим часом обіцяють гроші й для інших бригад.

"Мова йде про мільйони й мільйони, аби військові могли закупити необхідне для знищення ворога", — запевнив Терехов.

Як писав KHARKIV Today, раніше військовий експерт та засновник "Цензор.нет" Юрій Бутусов закликав великі міста допомогти Харківській області. За його інформацією захисникам потрібні дрони, зокрема ударні FPV-дрони, окопний РЕБ, квадроцикли. Мери Дніпра та Львова вже пообіцяли допомагати.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.