Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов просить харків'ян надсилати прізвища учасників Другої світової війни

Прізвища учасників війни оголосять по телевізору.

У Харкові пройде акція "Стрічка пам'яті", присвячена героям Другої світової війни.

Жителів міста просять подати до Харківської міської ради прізвища рідних і близьких, які воювали у Другій світовій війні. Прізвища героїв зачитають в День Перемоги, 9 травня, по телебаченню. Про це повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов в ефірі програми "Право на владу".

За словами Терехова, акцію "Стрічка пам'яті" організовують за прикладом торішньої — "Полк Перемоги", коли харків'яни вийшли на балкони з фотографіями героїв Другої світової війни. Акцію знову не проводять в режимі офлайн через пандемію коронавірусу.

"Харків готується до того, що ми будемо святкувати 9 Травня. Це свято Перемоги, коли весь Харків святкуватиме цю дату. Головне — не протиставляти 8 і 9 Травня. На 9 Травня у нас заплановано дуже багато заходів. Є карантинні обмеження. Коли Геннадій Адольфович оголосив про ту акцію, дуже багато харків'ян вийшли на балкони з портретами своїх близьких, людей, які воювали, здобули перемогу для України і Харкова, побороли фашизм. цього року плануємо провести акцію під назвою "Стрічка пам'яті". Користуючись нагодою, просимо надсилати прізвища тих харків'ян, які воювали і загинули, які здобули перемогу нам, нащадкам ", — сказав Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові 9 травня збирають автопробіг з червоним прапором

Секретар Харківської міськради додав: сьогодні в Харкові проживають 140 тисяч чоловік, які бачили війну. Тих, кого вже немає, обіцяють не забувати.

"Як ми можемо ставитися до перемоги, до людей, які здобули перемогу? У Харкові сьогодні проживає 140 тисяч людей, які так чи інакше бачили війну. Вони були дітьми, хтось із них воював. Але весь жах війни вони зазнали на собі. Хочу сказати, що у мого батька в сім'ї було 9 дітей. Після війни вижив один він. Зрозуміло, що з молоком матері ми ввібрали те, що війна — це жах. Ми будемо святкувати 9 Травня, будемо проводити акцію "Стрічка пам'яті". Будуть по телевізору оголошені всі прізвища людей, харків'ян, які воювали, які загинули. Для нас — це святе свято", — зазначив Терехов.

Надіслати прізвища учасників Другої світової війни можна за посиланням. Потрібно заповнити відповідну форму і вказати прізвище, ім'я та по батькові ветерана, коротко описати його шлях. При бажанні докладно розповісти про подвиг ветерана потрібно залишити свої контактні дані.

Стрічку пам'яті формуватимуть не тільки з жителів Харкова, сюди увійдуть герої зі всієї України. Крім біжучого рядка на харківських телеканалах, прізвища героїв будуть публікувати в режимі реального часу на сайті Харківської міськради. Акція триватиме 8, 9 і 10 травня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.