Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов просить ділитися ідеями картки харків'янина

Фото: Харьковский горсовет.
У Харкові запустили процес розробки картки харків'янина.

Жителі Харкова можуть надсилати свої ідеї дизайн-макетів картки харків'янина. Запустити картку обіцяють у цьому році.

9 червня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради затвердили положення про картку харків'янина, розпочавши процес розробки картки. Жителям міста пропонують приєднатися і подати свої пропозиції про бачення картки харків'янина. Пропозиції прийматимуть до 1 липня на сайті Харківської міської ради.

"Картка харків'янина — це загальноміський проєкт, аналога якому немає і не було в Україні. Ігор Олександрович [Терехов — ред.] щойно анонсував початок конкурсу на кращий дизайн-макет картки, тобто кожен харків'янин може запропонувати своє бачення — якою має бути цій картці", — сказав директор комунального закладу "Офіс реформ Харкова" та депутат Харківської обласної ради, відповідальний за проєкт "Карта харків'янина" Павло Столбовий.

Приєднатися до обговорення можуть всі харків'яни. Також у міськраді починають проведення круглих столів з великим і малим бізнесом, студентським самоврядуванням. Пропонувати можна не лише дизайн, але і функціонал картки. Залишати пропозиції потрібно за посиланням.

карта харьковчанина
З карткою харків'янина можна буде отримувати знижки у супермаркетах. Фото: Редпост

Картка харків'янина матиме кілька варіантів — студентська, учнівська, пенсійна, картка працівника комунального підприємства і звичайного харків'янина.

З карткою харків'янина можна буде безкоштовно ходити у Харківський зоопарк, отримувати пільги на проїзд у наземному і підземному транспорті, знижку — на заправках, отоварюватися у супермаркетах, магазинах і аптеках за спеціальними цінами. Отримати картку харків'янина зможуть жителі, прописані у Харкові, а також ті, хто не має реєстрації у Харкові, але офіційно працевлаштований тут.

"Картку харків'янина отримають всі мешканці міста Харкова — всі ті, хто працює тут, проживає, вчиться, обов'язково отримають студенти, всі учні, працівники комунальних підприємств. Всі ті, хто любить і цінує наше місто. Якщо людина працює у Харкові, але у нього немає прописки, він отримає картку харків'янина. Я вам це гарантую", — пояснив Столбовий.

Спосіб роздачі картки харків'янина ще опрацьовується. Але вже відомо, що харків'янину потрібно буде заповнити анкету із зазначенням свого прізвища, імені, по батькові, місця роботи і відзначити спосіб отримання картки. Наприклад, для студентів це може бути в університеті, для співробітників комунальних підприємств — на роботі, комусь картку можуть надіслати додому.

Остаточний дизайн картки харків'янина буде відомий 1 липня. Чи встигнуть запустити картку харків'янина до Дня міста — 23 серпня, Павло Столбовий обіцяти не береться, але запевняє: харків'яни точно зможуть скористатися нею у цьому році. Жителям обіцяють унікальну картку, але її особливість поки не розкривають.

"Це — проєкт на майбутнє. Наповнення цієї картки буде з кожним місяцем збільшуватися. Ми ведемо переговори сьогодні з одними, завтра буде ще десять IT-компаній. Тобто функціонал цієї картки з кожним місяцем і роком буде збільшуватися. Дійсно, таких проєктів в Україні немає. Ми м перше місто в Україні, яке запускає цей проєкт. Давайте точних дат ми не будемо говорити. Але у цьому році, я гарантую, жителі міста Харкова зможуть скористатися всіма привілеями того, що вони харків'яни", — сказав Столбовий.

Як писав KHARKIV Today, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов заявив, що завдяки картці харків'янина кожна сім'я зможе заощадити до 1000 гривень у місяць.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.