Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов обіцяє звести бомбосховища для дітей в усіх районах Харкова

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Перше укриття обіцяють будувати за існуючими нормами ДБН.

Наразі у місті немає захисних споруд, тому єдиним місцем, де можуть безпечно навчатися школярі, визначений метрополітен.

У Харкові планують побудувати перше бомбосховище для навчання школярів. У ньому зможуть одночасно навчатися 450 дітей. У майбутньому планують будувати такі бомбосховища в усіх дев'яти районах міста. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону.

"У нас є певні можливості, які ми використовуємо. Ще будемо додавати. Зараз працюємо, аби розпочати будівництво першого бомбосховища, повноцінного бомбосховища, яке буде побудовано по усім нормативним документам, які є вже у нас. І це буде бомбосховище 450 учнів. Будемо в усіх районах міста Харкова будувати подібні бомбосховища для того, щоб наші діти мали змогу повноцінно навчатися", — сказав Терехов.

За словами міського голови, перше бомбосховище зведуть в Індустріальному районі.

Зараз учні харківських шкіл навчаються у метрополітені. Це — 61 клас з усіх районів Харкова. Класні кімнати розташовані на п'яти станціях метро. До метрополітену дітей підвозять міськими автобусами.

"Ми розробили 43 маршрути, які курсують по Харкову і збирають наших школярів, довозять їх до станцій метрополітену. В автобусі є вчитель, який з ними знаходиться протягом усього шляху. Крім цього, обладнали наші автобуси спеціальними знаками, що перевозимо дітей. Це шкільні автобуси, там знаходиться питна вода, аптечки", — розповів Терехов.

На сьогодні у Харкові налічується 2600 укриттів. Однак це — найпростіші укриття. За словами Терехова, їх уже привели до ладу, вони постійно відчинені.

Як писав KHARKIV Today, у Саржиному Яру збиралися будувати багатофункціональний центр за 7,5 мільйона гривень, гроші мали бути від держави. Громадськість виступила проти будівництва. Згодом тендер скасували. Пізніше Терехов повідомив, що центр планують побудувати в Індустріальному районі, точне місце не називав у цілях безпеки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.