Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов обіцяє пішохідну вулицю у центрі Харкова

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Там будуть грати вуличні музиканти.

За словами Ігоря Терехова, на вуличних музикантів у саду Шевченка скаржаться відвідувачі.

Вуличним музикантам нададуть місце для виступів. Про це 21 травня повідомили у Харківській міськраді.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов розповів, що до нього в соцмережі звернулися харків'яни, які просили зробити сад Шевченка тихішим місцем.

"Вийшло так, що люди, приходячи на відпочинок, не могли спокійно відпочивати, бо дуже голосно на всіх локаціях грала музика. Тому ми домовилися, що музиканти не будуть там грати. Але це не означає, що ми їх якось ображаємо.  Ми дамо їм місце, наприклад, на площі біля оперного театру, де зможуть збиратися люди і слухати їх музику. Мені самому подобається вулична музика, але якщо людям це заважає відпочивати, значить, музика звучатиме в іншому місці. До речі, ми плануємо відкрити пішохідну вулицю у центрі міста, і там теж будуть грати вуличні музиканти", — пояснив Ігор Терехов.

Депутат Харківської міськради Ігор Черняк вважає, що забороняти грати вуличним музикантам в саду Шевченка не можна, оскільки є ті, кому приємно слухати вуличних музикантів і їх права рівні з правами тих, хто хоче тиші. До того ж, самі музиканти — харків'яни. Про це Ігор Черняк написав у своєму Facebook.

"Нам не можна лежати на газонах. Тепер вуличним музикантам не можна грати у парку. Та й просто на Сумській поруч з парком, виявляється, не можна! Що далі? І головне — на що це схоже?", — обурився депутат Харківської міськради.

За словами Черняка, варто дотримуватися балансу інтересів і знайти адекватний вихід із ситуації, що склалася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський музикант отримав голлівудську премію

Нагадаємо, наприкінці березня у мерії повідомляли, що пішохідним хочуть зробити провулок Воробйова, щоб там на постійній основі проводили різні культурні заходи.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.