Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 квітня, 2021 - 12:10

Терехов хоче виробляти турецькі автобуси в Харкові

Харків і турецька компанія Karsan підписали меморандум про наміри на співпрацю.

Харківські чиновники першими потрапили на тест-драйв трьох турецьких автобусів.

У Харкові підписали меморандум з турецькою компанією. Поки — лише про наміри на співпрацю. В першу чергу мова йтиме про покупку автобусів, в перспективі — про можливе виробництво в Харкові. Документ підписали гендиректор турецького Karsan Окан Бас і секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

"Я був на підприємстві, переконався в тому, як виробляють автобуси, ми тестували їх. Зокрема унікальний проєкт — автобус без водія. Сьогодні у нас фінансові можливості не такі, щоб купувати такі автобуси. Хочу попросити голову компанії, з огляду на перспективу, зробити спільне виробництво і збирати автобуси в Харкові", — розповів Терехов.

Окан Бас представив ролик про діяльність своєї компанії, назвав її багато разів "піонером" у виробництві автобусів. Про жодні конкретні терміни постачання до Харкова не йшлося.

"Я сподіваюся, що у нас буде міцний союз. У нас досвід роботи на світовому ринку 60 років. Нарешті ми заходимо до Харкова і інших міст України. Сподіваюся, наша співпраця буде плідною. Ми сподіваємося і чекаємо, що наша продукція з'явиться в українських містах і забезпечить комфорт українцям. Наші наміри ми реалізуємо разом з Харківською міськрадою. Можливо, ми зможемо обговорити початок виробництва в Україні", — повідомив Окан Бас.

Після підписання меморандуму чиновників покликали протестувати три автобуси, які припарковані біля готелю Kharkiv Palace.

Як писав KHARKIV Today, 6 квітня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов був в Туреччині, де знайомився з виробництвом автобусів машинобудівної компанії Karsan. Терехов звернув увагу на низькопідлогові автобуси і поцікавився у харків'ян, чи хотіли б вони бачити такі на вулицях міста.

8 квітня в готелі Kharkiv Palace проходить транспортний форум Mintrans. У форумі онлайн беруть участь заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, міністри Олексій Чернишов і Дмитро Кулеба, мери українських міст.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.