Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Технічна помилка": у прокуратурі спростували сп'яніння підозрюваного у вбивстві підлітка

Заброшенное здание, где нашли тело 6-летней девочки. Фото: Суспільне
У рішенні Вовчанського районного суду Харківської області нібито припустилися помилки.

У прокуратурі кажуть, що до рішення суду внесли інформацію про сп'яніння підлітка помилково.

13-річний підозрюваний у вбивстві 6-річної дівчинки у селищі Старий Салтів не перебував у стані алкогольного сп'яніння і поводився адекватно. Інформація про його сп'яніння потрапила до рішення суду помилково. Про це повідомив прессекретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

"Інформація, опублікована у рішенні суду, не відповідає дійсності. У матеріалах кримінального провадження немає інформації про стан алкогольного сп'яніння підлітка. Зовнішніх ознак алкогольного сп'яніння у нього не було. Він поводився адекватно. Інформація, зазначена у рішенні, щодо алкогольного сп'яніння розміщена через технічну помилку, швидше за все, цей абзац потрапив з тексту якогось іншого документа", — зазначив Чубенко.

За інформацією прессекретаря, під час опитування підліток спочатку повідомив деяку інформацію про свою причетність до вбивства дівчинки, проте пізніше змінював свідчення.

На сьогоднішній день призначено 12 експертиз, зокрема судово-медичну і судові молекулярно-генетичні експертизи. Результати експертиз очікують найближчим часом, для повного лабораторного вивчення знадобиться більше часу. Готується постанова про проведення психологічної та психіатричної експертиз.

Як писав KHARKIV Today, 2 серпня в Єдиному державному реєстрі судових рішень опублікували рішення Вовчанського районного суду Харківської області про поміщення 13-річного підозрюваного у вбивстві 6-річної дівчинки у приймальник-розподільник. У рішенні сказано, що підліток знаходився у стані алкогольного сп'яніння.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.