Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Тамада" окупантів з Ізюму отримав підозру

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Чоловіка викликали на допит у якості підозрюваного.

Максим Кондратьєв організовував в Ізюмі заходи до "дня перемоги" та "дня державного прапора Росії".

Слідчі оголосили підозру 33-річному Максиму Кондратьєву, керівнику-художнику Ізюмського міського палацу культури, який під час окупації працював на загарбників. Відповідну підозру опублікували на сайті Офісу генерального прокурора України.

Як установило слідство, Кондратьєв на початку травня добровільно обійняв посаду так званого "начальника відділу культури, молоді та спорту Ізюмського району Харківської області". 

"У подальшому Кондратьєв М. А., продовжуючи реалізовувати свої злочинні дії, діючи з умислом, направленим на впровадження стандартів держави-агресора, забезпечував загальне керівництво відділом культури, молоді та спорту в окупаційній адміністрації, здійснював організацію та проведення урочистих заходів до свята "дня перемоги", а також до свята "дня державного прапора російської федерації", — сказано у тексті підозри.

Підозру Кондратьєву сформували за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов'язаної з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора, створеної на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України. Чоловікову направили повістку про виклик.

Як писав KHARKIV Today, 1 листопада затримали за підозру у колабораційній діяльності директора Андріївського ліцею Великобурлуцької селищної ради Віктора Шестопалова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.