Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Сирський розказав, де ЗСУ найважче тримати позиції на Харківщині

Фото: О. Сирський/Facebook.
Олександр Сирський побував у кількох бригадах на Харківщині.

Олександр Сирський відвідав позиції кількох підрозділів, які боронять Харківську область.

Зокрема, на Харківському, Вовчанському та Куп'янському напрямках. На північ від Харкова окупантиконцентрують зусилля та намагаються просуватися в бік Глибоке - Липці.

"Зазнає значних втрат та не має успіху.  У Вовчанську наша головна задача на цьому етапі стримати ворога, завдати йому максимальних втрат та  поступово просуватись вперед для звільнення наших територій. Складна ситуація в районі Купʼянська. Противник намагається прорвати оборону наших військ з двох напрямків. Тривають жорсткі бої. Наше завдання зупинити ворога і примусити перейти його до оборони", - повідомив Головнокомандувач ЗСУ у соцмережах.

Він вбачає головну задачу на даний час у постачанні достатньої кількості боєприпасів та підкріпленні боєздатними резервами, що дозволить зміцнити оборону. За таких умов є шанси змінити обстановку на нашу користь.

Нагадаємо, росіяни розпочали контрнаступ на півночі Харківщини 10 травня. За цей час повторно окупували понад 10 сіл та північ Вовчанська, намагаються просунутись у бік Липців. ЗСУ вдалося зупинити просування, бої тривають у Вовчанську та на підступах до Липців. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.