Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Супермаркет під виглядом реконструкції квартири у Харкові: прокуратура проводить розслідування

Фото: Государственная инспекция архитектуры и градостроительства Украины.
Площа будівлі у 20 разів перевищує площу квартири.

Супермаркет прибудували до квартири у будинку на околиці міста.

У Харківській обласній прокуратурі зацікавилися будівлею, яку збудували під виглядом реконструкції квартири в одному з житлових комплексів на ХТЗ. Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом самозахоплення земельної ділянки та самовільного будівництва (ч. 3 ст. 197/1 Кримінального кодексу України). Про це KHARKIV Today розповів речник прокуратури Дмитро Чубенко.

"Слідчі дії тривають. Вживаються заходи щодо встановлення законності використання земельної ділянки та підстав для будівництва", — пояснив Дмитро Чубенко.

Нагадаємо, магазин виявили фахівці Державної інспекції архітектури та містобудування під час виїзного огляду об'єкту будівництва для прийняття в експлуатацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11 супермаркетів у Харківській області вимагають закрити через суд

Його збудували під виглядом реконструкції квартири площею 60 квадратних метрів. Площа будівлі — 1200 квадратних метрів. Фахівці зазначили, що добудова до квартири магазину — це нове будівництво окремого об'єкту, а не реконструкція і пообіцяли передати інформацію про самобуд у правоохоронні органи.

Раніше KHARKIV Today писав, що у центрі Харкова під виглядом реконструкції квартир збудували 18-поверховий будинок. Квартири у новобудові успішно продаються. Будівництво на вулиці Куликівській, 32 здійснює будівельна компанія "Туркіш Девелопмент". Будинок обіцяють здати у третьому кварталі 2022 року. Прокуратура звернулася до суду з вимогою скасувати реєстрацію повідомлень про початок виконання будівельних робіт та декларацій щодо готовності об'єкта до експлуатації. Позов прийняли до розгляду, квартири заарештували, але згодом справу закрили.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.