Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судитимуть харківʼянина, який писав антиукраїнські вірші та підтримував анексію Криму та окупацію Донбасу

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловіку загрожує до 8 років тюрми.

Проросійськи налаштований чоловік прославляв російських загарбників та підтримував захоплення Криму та Донбасу.

У забороненій в Україні соціальній мережі "Одноклассники" чоловік поширював дописи, у яких прославляв «освободителей» і схвально відгукувався про загарбницькі дії рф на територіях Криму, Донецької та Луганської областей.

В одному з репостів містилось наступне формулювання: "Пусть знают все, что русский вечен! И русский дух неистребим". Семантико-текстуальна експертиза мовлення підтвердила протиправний характер висловлювань харківʼянина.
 
Під час обшуку за місцем мешкання фігуранта виявлено техніку і пристрої з доказами протиправної діяльності, а також збірку антиукраїнських віршів, записаних від руки, та записи з характеристиками різних видів ракет, — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка за фактами поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України, в тому числі повторно. Обвинуваченого судитимуть у Жовтневому районному суді м. Харкова. Йому загрожує позбавлення волі до восьми років з конфіскацією майна.

Як писав KHARKIV Today, поштарку з Харківщини засудили на п'ять років за роботу на окупантів. У суді жінка визнала провину.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.