Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Судитимуть чилійця, який жив у Харкові і підтримував Росію

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловік одружився на українці і кілька років тут жив, але симпатизував режиму Путіна.

Іноземний блогер перебуває під вартою.

До Дзержинського районного суду Харкова передали обвинувальний акт стосовно 55-річного громадянина Чилі, який декілька років жив у Харкові. Встановлено, що чоловік активно підтримував Росію на своїх каналах у Telegram і YouTube. Експертиза довела, що він дійсно підтримував збройну агресіюї Росії.

"Він писав дописи та знімав відеоролики про те, що вторгнення рф на територію України є "одним із найблискучіших вторгнень у сучасній історії". Згідно з висновками експертів, у зазначених текстових та відеоматеріалах міститься інформація щодо підтримки, схвалення, виправдовування та заперечення збройної агресії рф проти України, а також підтримка окупації частини території України", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

Обвинувальний акт щодо чоловіка сформували за ч. 2 і 3 ст. 436-2 (виготовлення та поширення матеріалів, в яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Росії проти України, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

п

Як писав KHARKIV Today, 60-річний житель Харкова поширював у YouTube відео про так звану "спецоперацію" Росії. Чоловік був адміністратором каналу в YouTube й такі ролики репостив систематично.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.