Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суду в Харківській області потрібен служитель Феміди у відрядженні

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
У суді працюють п'ять суддів.

Суддя потрібен до Балаклійського районного суду Харківської області.

16 листопада Вища рада правосуддя оголосила про початок процедури відрядження суддів до іншого суду того ж рівня та спеціалізації для здійснення правосуддя. Йдеться про Попаснянський районний суд Луганської області, туди потрібні троє суддів та Балаклійський районний суд Харківської області, де потрібен один суддя. Інформація про це опублікована на порталі "Судова влада".

Судді, які бажають поїхати у відрядження, мають протягом десяти днів подати документи до Вищої ради правосуддя. Документи служителі Феміди можуть подати особисто за адресою: Київ, вулиця Студентська, 12-А. Час подання документів: з понеділка по четвер з 08:00 до 12:00 та з 12:45 до 16:00, у п'ятницю з 08:00 до 12:00 та з 12:45 до 15:00.

Також документи можна надсилати електронною поштою на адресу: assistant@hcj.gov.ua. Відрядження, що надсилаються електронною поштою, повинні бути відскановані окремими файлами у форматі PDF із зазначенням назви кожного з них. Також має бути додано відскановане у форматі PDF підтвердження про направлення оригіналів документів до Вищої ради правосуддя за допомогою поштового зв'язку (опис вкладення разом із розрахунковим документом).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддя купив кросовер за півмільйона гривень

Зазначимо, що на сайті Балаклійського районного суду Харківської області зазначено, що там працює п'ятеро служителів Феміди.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.