Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суддю, який розглядав справу рюкзаків Авакова, звільнили

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Рішення прийняла Вища рада правосуддя.

У відставку відправили чотирьох суддів, зокрема двох з Харківської області.

16 вересня на засіданні Вищої ради правосуддя прийняли рішення про звільнення судді Червонозаводського районного суду Харкова Віктора Єжова і судді Люботинського міського суду Харківської області Ірини Дем'яненко. Причиною стали подані суддями заяви про відставку. Про це повідомили у Вищій раді правосуддя.

Крім суддів з Харківської області, звільнили суддю Шевченківського районного суду Запорізької області Ірину Жупанову і суддю Василівського районного суду Запорізької області Миколу Носика.

Відзначимо, Віктор Єжов розглядав справу за обвинуваченням ексмера Слов'янська Нелі Штепи у посяганні на територіальну цілісність України і створенні терористичної групи. Однак у 2017 році держобвинувачення заявили відвід Єжову. Причиною стала підозра Єжову у сприянні діяльності терористичної організації.

Через рік Єжов став головуючим суддею у справі про рюкзаки Авакова (розтрата 14 мільйонів гривень сином Авакова під час закупівлі рюкзаків).

Також у 2018 році Єжов взявся за справу голови Новобаварської районної адміністрації Харкова Тетяни Цибульник, яку підозрювали у внесенні недостовірних даних до декларації (коштовності на понад 600 000 гривень).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.