Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд виніс вирок зраднику, який допомагав окупантам селитися на Харківщині

Фото: Східне регіональне управління ДПСУ
Рішення ухвалив Київський районний суд Харкова.

Колаборанта затримали прикордонники.

Київський районний суд Харкова визнав колаборанта з Харківської області винним та призначив йому покарання у вигляді трьох років ув'язнення з іспитовим строком тривалістю один рік. Про це повідомили у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

"Влітку цього року під час проведення контрдиверсійних заходів в одному з деокупованих населених пунктів Харківщини прикордонники виявили громадянина, який співпрацював з окупантами", — розповіли у Східному регіональному управлінні.

Як установило слідство, під час окупації чоловік збирав дані для російських окупантів, сприяв у розміщенні та розквартируванні їхніх військ, заперечував російську агресію та закликав підтримувати Росію.

Виявивши колаборанта, прикордонники викликали правоохоронців. Під час досудового розслідування зібрали достатню доказову базу та оголосили чоловіку підозру. Після цього його затримали.

Нагадаємо, у вересні суд визнав 39-річного харківʼянина винним у поширенні публічних закликів до зміни меж території та державного кордону України. Його ув'язнили на п'ять років.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.