Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд повернув гроші і майно харківської корегувальниці її родичам

Фото: "Суспільне Харків"
Розслідувачі дізналися, кому належить квартира, в якій проживала Кригіна.

Майно та гроші коригувальниці російських обстрілів Дар'ї Кригіної залишаться в її родині.

До таких висновків прийшли розслідувачі "Харківського антикорупційного центру".

5 вересня Дзержинський суд засудив 30-річну харків'янку до 11 років ув'язнення за державну зраду. Але гроші там майно, вилучені в неї під час обшуку, суддя повернув власнику квартири, в якій затримали Дар'ю. А це — телефони, ноутбук, фотоапарат, планшет та 216 850 доларів  США, 149 050 євро, 730 650 російських рублів.

Через кілька днів після оголошення вироку "Харківський антикорупційний центр" отримав витяг з реєстру нерухомості і дізнався, хто ж був цим загадковим власником квартири.

"Квартира у середмісті Харкова, в якій, за інформацією з різних джерел, проживала Дар’я Кригіна, належить Кригиній Олені Олексіївні. Ймовірно це матір засудженої", — вважають розслідувачі.

Як писав KHARKIV Today, Дар'ю Кригіну затримали у квітні 2022 року. Слідчі встановили, що Кригіна приїхала до Харківської області з тимчасово окупованої території й за завданням куратора встановлювала координати розташування військової та критичної інфраструктури міста, а також місця дислокації сил і підрозділів ЗСУ та Нацгвардії України. За координатами, які надала Кригіна, російські окупанти скоригували вогонь по об'єктах у центрі Харкова. Внаслідок цих обстрілів були загиблі та поранені.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.