Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд наклав арешт на АЗС "заправщика" росіян

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловіка судитимуть.

Чоловік безкоштовно заправляв військову техніку окупантів, на якій ті обстрілювали населені пункти Харківщини.

Куп'янська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 44-річного власника АЗС у Куп'янську, який допомагав російським окупантам. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, чоловік безкоштовно давав окупантам паливо для заправки військової техніки з кінця квітня. Робив він це добровільно. Крім того, власник АЗС наказав підлеглим безкоштовно заправляти службові автомобілі загарбників.

"За "самовіддану" роботу окупанти віддячили пособнику та видали йому "патент на торговую деятельность, сферу общественного питания, сферы обслуживания населения", специфікація: "розничная торговля топливом", — розповіли в прокуратурі.

Обвинувальний акт щодо чоловіка склали за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Судитимуть його заочно у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області. 

азсазс

Як писав KHARKIV Today, власника АЗС, який безкоштовно давав окупантам паливо для військової техніки, звати Дмитро. Слідчі заочно оголосили йому підозру на початку листопада.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.