Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Студентів харківського вишу переводять на "дистанційку"

Фото: KHARKIV Today.
Навчатимуться з дому студенти "ХПІ" з 7 лютого.

Причиною переведення студентів на "дистанційку" у виші називають стрімке поширення нового штаму коронавірусу "Омікрон".

З 7 до 25 лютого студентів Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" переводять на дистанційну форму навчання. Відповідний наказ №48 від 26 січня ректора НТУ "ХПІ" Євгена Сокола опубліковано на сайті "ХПІ".

"Через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, викликаної поширенням респіраторної хвороби COVID-19 та стрімким поширенням коронавірусної хвороби штаму "Омікрон", з метою зменшення соціальних контактів та стримування коронавірусу, відповідно до рекомендацій МОН, наказую перевести освітній процес в університеті на дистанційну форму навчання з 7 до 25 лютого 2022 року",— сказано у наказі.

Згідно з документом, якщо заняття неможливо буде провести дистанційно (лабораторні роботи), їх перенесуть. Замість цих занять за розкладом проведуть лекції, практичні заняття, семінари на платформі Microsoft 365. Розклад занять опублікують на сайті НТУ "ХПІ".

Як писав KHARKIV Today, 26 січня Міністерство освіти і науки рекомендувало перевести на дистанційний формат навчання через стрімке поширення коронавірусу школи на 14 днів, виші — з 27 січня до 25 лютого.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.