Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 травня, 2021 - 13:01

Студенти харківського вишу вимагають залишити дистанційне навчання до кінця року

Иллюстративное фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Виші перейшли на змішану форму навчання.

У Національному фармацевтичному університеті переходять на змішану форму навчання. Студенти просять виш скасувати це рішення і продовжити вчитися дистанційно.

У понеділок, 17 травня, у фармацевтичному університеті розпочнеться змішане навчання. Відповідний наказ опублікували на сайті вишу. Студенти написали колективне звернення на ім'я ректора фармацевтичного університету Алли Котвицької з проханням залишитися вдома. Вони вказують на те, що кількість нових хворих на коронавірус в регіоні не зменшується.

"З метою збереження стабільної епідемічної ситуації в місті та області вважаємо за доцільне продовжити навчання дистанційно", — йдеться в зверненні.

До документа прикріпили результати опитування серед 1200 студентів фармацевтичного університету. У зверненні сказано, що майже 97% респондентів хочуть, щоб дистанційне навчання тривало.

Фото: ХХ
Фото: ХХ

Нагадаємо, с 11 травня змішана форма навчання в університеті імені В. Н. Каразіна, "Харківському політехнічному інституті",  педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди, в "Харківському авіаційному інституті" студентів виводять в аудиторії і на лекції.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.