Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Студента засудили до 15 років в'язниці за жорстоке вбивство дівчини у Харкові

Влітку 2019 року 16-річний Даниїл Редін убив 26-річну Яну Криворучко. Через три роки суд ухвалив вирок.

Даниїла Редіна визнали винним у смерті Яни Криворучко.

26 жовтня Червонозаводський районний суд Харкова засудив Даниїла Редіна до 15 років позбавлення волі та призначив родині вбитої Яни Криворучко компенсацію у розмірі одного мільйона гривень. Про це повідомила KHARKIV Today мати Яни Криворучко — Жанна Шевченко.

"Сьогодні був вирок — 15 років позбавлення волі. Компенсація у вигляді мільйона гривень. Це максимальний термін, який у даному випадку міг отримати вбивця. Тому, звичайно, в рамках законодавства я задоволена. Але дитину мені це не поверне", — сказала Жанна Шевченко.

За словами матері Яни Криворучко, під час засідання Редін не визнав своєї провини і не розкаявся. Жінка припускає, що захист Редіна подасть апеляцію на рішення суду.

"Вів себе, як і всі ці два роки [обвинувачений Даниїл Редін — ред.]. Він це зробив, щоб задовольнити свої тваринні потреби у вигляді маніакального бажання вбивати людей. Перед убивством він розповів усім своїм друзям, що хоче відчути смак людської крові, когось убити... Так склалися обставини, що Яна опинилася у тому місці і у той час, і він втілив свої плани в життя. Я думаю, що вони будуть подавати апеляцію, вони мають таке право. Але я сумніваюся, що таке вбивство — з особливою жорстокістю та навмисне, якось буде переглянуто по-іншому", — пояснила Шевченко.

Як писав KHARKIV Today, Яна Криворучко була вбита  29 червня 2019 року. Її тіло знайшли 9 липня у яру за приватним сектором у районі вулиці Рельєфної (Холодна гора). На її тілі виявили сліди насильницької смерті. Впізнати дівчину вдалося лише за татуюванням. Слідство вручило підозру у вбивстві Яни Криворучко студенту технікуму Даниїлу Редіну (на той момент йому було 16 років).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.