Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Стан піротехніків, які підірвалися на міні в Харківській області, дуже важкий

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Стан постраждалих вкрай важкий, але стабільний.

Усі постраждалі — рятівники з Луганщини.

П'ятеро піротехніків, які підірвалися на міні в Харківській області 26 жовтня, перебувають у вкрай важкому, але стабільному стані. Ще один піротехнік отримав легкі травми, після обстеження він проходить амбулаторне лікування. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"У двох із них — ампутації кінцівок, в одного — численні переломи та пошкодження ока, ще один із черепно-мозковою травмою. Усі молоді хлопці до 30 років", — розповіли у ХОВА про п'ятьох госпіталізованих піротехніків.

Нагадаємо, 26 жовтня в Ізюмському районі на російську міну наїхав автомобіль із піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Внаслідок підриву одна людина загинула, шестеро отримали поранення.

Піротехніки обстежували в Ізюмському районі під'їзні шляхи до повітряних ліній місцевих електропередач.

віт
Фото: ГУ ДСНС у Луганській області

У Головному управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області повідомили, що загиблий піротехнік — це Віталій Цуверкалов. Він служив старшим водолазом-сапером відділення підводного розмінування групи спеціальних піротехнічних робіт. Йому було 36 років.

"Віталій назавжди залишиться в нашій пам'яті побратимом, патріотом своєї країни та справжнім професіоналом своєї справи", — зазначили у ГУ ДСНС у Луганській області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.