Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Стадіон "Металіст" передали Харкову

Рішення підтримали 72 депутати.

Стадіон "Металііст" перейшов у комунальну власність Харкова. Таке рішення було прийняте на сесії облради.

10 червня проходить V сесія Харківської обласної ради VIII скликання. На порядку денному 60 питань, зокрема кадрові, розподіл субвенцій, внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік, звернення до Верховної Ради, президента і передача стадіону "Металіст" у комунальну власність Харкова.

Йдеться про передачу нерухомого та рухомого майна, яке обліковується на балансі і закріплено на праві господарського відання за комунальним підприємством "Обласний спортивний комплекс "Металіст" (Харків, вулиця Плеханівська, 65), а також комунальне підприємство.

У сесійній залі зареєструвалося 107 депутатів зі 120.

Перед сесією було зроблено оголошення про те, що у фракції "Слуга Народу" відбулися кадрові зміни: за рішенням фракції її головою став Ігор Захарченко, заступниками — заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха і Тетяна Єгорова-Луценко (очолювала фракцію раніше, але була знята за незадовільну роботу).

У пояснювальній записці до рішення сказано, що "з метою збереження футбольного клубу "Металіст", задоволення потреб громадян, сприяння розвитку і підвищення рівня фізкультури і видів спорту, пропаганди фізкультури і спорту, розвитку футболу, забезпечення підготовки збірних команд з різних видів спорту та їх резерву, організації проведення обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань, ефективного використання майна, а також з огляду на клопотання Харківської міськради, підготовлено проєкт рішення про передачу об'єкта".

Рішення підтримали 78 депутатів, семеро утрималися, два голосували проти, не голосували 19 депутатів, були відсутні 14 депутатів.

Нагадаємо, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха повідомляв, що ще кілька тижнів тому заборгованість КП "Обласний спортивний комплекс "Металіст" становила близько 30 мільйонів гривень. З них більше 16 мільйонів — це земельний податок, решта суми — податок на прибуток, податок на додану вартість і поточні витрати при здійсненні господарської діяльності. Чиновник пояснив, обласна адміністрація за те, щоб в області було якомога більше футболу.

Стадіон, тренувальну базу та академію передали з обласної власності у міську, щоб на "Металісті" міг грати і тренуватися футбольний клуб "Металіст", який вирішив відроджувати Олександр Ярославський. Секретар Харківської міськради Ігор Терехов пообіцяв, що місто зможе утримувати "Металіст". Його створили на основі  "Металу". 29 травня футбольний клуб "Метал" останній раз зіграв під такою назвою, оскільки стартувала процедура його перейменування у "Металіст".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.