Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

США передали Харкову 59 трансформаторів

Фото: соцмережа Х.
Обладнання допоможе провести ремонти на знищених росіянами енергооб'єктах.

Минулого тижня Сполучені Штати передали майже 60 трансформаторів оператору енергорозподільчої системи Харкова.

Про це повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк в соцмережі Х.

"Минулого тижня ми передали через USAID 50 трансформаторів напруги, 9 трансформаторів струму та 80 ізоляторів оператору енергорозподільчої системи Харкова", – зазначила Брінк.

Це обладнання допоможе енергетикам провести термінові ремонтні роботи в електромережі міста, яка була пошкоджена внаслідок російських атак.

Нагадаємо, у березні 2024 року сталася найпотужніша атака росіян на енергетичну систему Харківської області. Були знищені ТЕЦ-5, ТЕЦ-3, Зміївська ТЕС та багато підстанцій. Харківщина майже повністю залишилася без генерації, енергодонорами стали інші регіони. За два місяці по тому у Харківській області продовжують застосовувати погодинні графіки знеструмлень, у місті думають над децентралізацією системи опалення. Кабмін дав гроші на відбудову Зміївської ТЕС.

Як писав KHARKIV Today, 15 000 жителів Харківської області можуть замерзнути узимку без ТЕС.

"Селище повністю зав'язане на комунальні послуги від ТЕС — це і вода, і каналізація, і тепло — все це Зміївська ТЕС. Якщо вона не працює — то немає нічого. Щоправда, зараз спеціалісти змогли налагодити водопостачання і водовідведення", — розповів KHARKIV Today голова Слобожанського Дмитро Діхтяр.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.