Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Справу про аварію літака неподалік Чугуєва розглядатиме колегія суддів

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Суддя задовольнив клопотання сторони захисту.

Наступна дата підготовчого засідання буде відома після ухвали колегії суддів.

Сьогодні, 28 січня, розпочалося відкрите підготовче засідання з кримінального провадження за звинуваченням шістьох колишніх військових чиновників. Про це повідомили у Чугуївському міському суді Харківської області.

За клопотанням захисту про розгляд кримінального провадження колегією суддів, постановою від 28 січня матеріали кримінального провадження передали до канцелярії суду для визначення складу колегії суддів.

Наступну дату підготовчого засідання призначать після визначення складу колегії суддів, про час та місце розгляду справи учасників обіцяють повідомити у визначені Кримінальним процесуальним кодексом строк та порядок.

Нагадаємо, на засіданні представник 28 постраждалих у справі про авіакатастрофу Ан-26 — родичів загиблих — Віталій Погосян планував подати цивільні позови до Міністерства оборони України, військової частини А4104 та Державної казначейської служби. Від держави вимагатимуть 28 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розстріл військових у Дніпрі: постраждала солдат Нацгвардії родом із Харківської області

У справі авіакатастрофи Ан-26 звинувачують екскомандувача Повітряними силами України Сергія Дроздова, колишнього командира військової частини А41104 В'ячеслава Глазунова, екскерівника польотами частини А41104 Олександра Жука, колишнього заступника командира частини А41104 Олександра Вовка, колишнього тимчасового виконувача обов'язків начальника Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба Олександра Туринського.

Як писав KHARKIV Today, ввечері 25 вересня 2020 року військово-транспортний борт Ан-26Ш впав, а потім загорівся неподалік Чугуєва. На борту було 27 людей, вижити вдалося тільки одному — В'ячеславу Золочевському. На місці загинули 25 чоловік, ще один — Віталій Вільховий помер у лікарні. Попрощалися із загиблими 6 жовтня на площі Свободи, після чого поховали у 11 регіонах України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.