Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітницю інституту СБУ судитимуть за "російське місто" Харків

Фото: ДБР
Жінці оголосили підозру.

Співробітниця інституту СБУ заявила, що Харків та Одеса нібито "споконвіку російські міста".

Працівники Державного бюро розслідувань оголосили підозру заступниці начальника фінансово-економічного відділу Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України. Про це повідомили на сайті ДБР.

Слідство встановило, що жінка публічно виправдовувала війну Росії проти України, заперечувала окупацію українських територій й висловлювалася щодо Харкова та Одеси.

"На своєму робочому місті вона намагалась переконати колег у тому, що війна, яку розпочала росія в Україні ще у 2014 році, є внутрішнім громадянським конфліктом. Також вона стверджувала, що українські міста Харків і Одеса "исконно русские города", — розповіли у ДБР.

Підозру жінці оголосили за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Росії проти України) Кримінального кодексу України. Підозрюваній загрожує до восьми років ув'язнення з конфіскацією майна.

Зазначимо, Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз СБУ знаходиться в Києві. Він є державною спеціалізованою експертною науково-дослідною установою.

Як писав KHARKIV Today, колишній співробітник координаційного штабу управління Служби безпеки України в Харківській області передавав розвіддані ворогу. Він погодився на співпрацю із російськими спецслужбами в обмін на обіцянку гарантій безпеки для нього та його родини у разі окупації регіону.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.