Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітниця МОЗ хоче очолити поліклініку в Харкові

З'явився кандидат на посаду директора 18-ї поліклініки.

Олена Полупан хоче стати директором Харківської міської поліклініки №18.

Відповідну декларацію кандидата на цю посаду Полупан подала до Національного агентства з питань запобігання корупції.

У щорічній декларації Полупан вказала основним місцем роботи Директорат медичних кадрів освіти і науки Міністерства охорони здоров'я, де працює державним експертом групи з розвитку медсестринства. За рік роботи у Директораті Полупан отримала 378 110 гривень зарплати.

Роботою за сумісництвом вказані компанії "Амеда Барселона" і "Сапфі бест" (основний вид діяльності — загальна лікарська практика).

З грошових активів кандидат на посаду директора 18-ї поліклініки задекларувала 405 000 гривень та 750 000 гривень, які знаходяться у неї та її чоловіка на зберіганні, а також 26 110 гривень на банківських рахунках. У минулому році Полупан придбала будинок у Харкові площею 118,1 квадратних метра, вартість не вказана.

Відзначимо, на сайті Харківської міської поліклініки №18 виконувачем обов'язків головного лікаря значиться Юлія Вакулюк.

Як писав KHARKIV Today, головний лікар Харківської міської поліклініки №18 (вулиця Миру, 11, район станції метро "Індустріальна") Людмила Шерстюк звільнилась влітку цього року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.