Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітники п'яти комунальних підприємств отримали картку харків'янина

Фото: KHARKIV Today
Комунальна картка представлена у зеленому кольорі з зображенням Дзеркального струменя.

За два дні картку харків'янина видали 10 тисячам жителів.

Картку харків'янина отримали співробітники комунальних підприємств "Харківські теплові мережі", "Харківводоканал", "Харківський метрополітен", "Центр поводження з тваринами" і "Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування".

Картка харків'янина для співробітників комунальних підприємств виконана у зеленому кольорі, на ній зображений Дзеркальний струмінь.

Наступними картку харків'янина отримають школярі. Картка стане проїзним квитком у громадському транспорті, у майбутньому замінить пропуск до школи.

Як пояснив керівник проєкту "Картка харків'янина" Павло Столбовий, до кінця вересня обіцяють провести технічну інтеграцію сервісів картки зі знижками у торгових мережах Харкова. Поки за допомогою картки можна безкоштовно потрапити до Харківського зоопарку.

На сьогоднішній день до проєкту "Картка харків'янина" приєдналися понад сто підприємств Харкова, які надаватимуть знижки власникам картки.

Як писав KHARKIV Today, видача карток харків'янина стартувала 14 вересня. Видавати картки планують невеликими партіями щотижня. Після співробітників комунальних підприємств картку отримають учні шкіл та представники пільгових категорій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.