Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітникові залізниці загрожує п'ять років в'язниці через неякісний одяг

Керівнику одного з підрозділів "Південної залізниці" вручили підозру.

Фірма поставила "Південній залізниці" робочий одяг, який не відповідав національним стандартам України. За якістю одягу не простежив співробітник залізниці.

Керівника одного з підрозділів регіональної філії "Південна залізниця" акціонерного товариства "Укрзалізниця" підозрюють у службовій недбалості при закупівлі спеціального робочого одягу. Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Слідчі встановили, що "Південна залізниця" та фірма протягом 2019 року уклали кілька договорів про постачання спеціального робочого одягу. Керівник одного з підрозділів не простежив за якістю товару. Збиток склав більше 650 000 гривень.

"Зазначений керівник структурного підрозділу АТ "Укрзалізниця" не перевірив належним чином якість поставленого спецодягу і підписав акти прийому-передачі, на підставі чого у подальшому на рахунок приватного підприємства було перераховано грошові кошти. Згідно з висновками експертизи, предмети одягу не відповідають вимогам Державних стандартів України" , — пояснили у прокуратурі.

одежда

Підозру співробітнику "Південної залізниці" вручили за ч. 1, 2 ст. 367 (службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від двох до п'яти років в'язниці з позбавленням права обіймати аналогічні посади до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

одежда

Як писав KHARKIV Today, раніше співробітнику одного з підрозділів регіональної філії "Південна залізниця" акціонерного товариства "Укрзалізниця" вручили підозру в розтраті майна. Як з'ясували слідчі, він розробив схему, за якою намагався продати частини для гальмівної системи локомотивів "Укрзалізниці". Загальна сума запчастин склала 100 тисяч гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.