Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітник військкомату працює на російську пропаганду в Ізюмі

Скрин відео
Чоловіка змушують говорити на камеру необхідні слова.

Росіяни "озброїли" чоловіка уламками для кращої "картинки". 

Посіпаки окупантів зняли на відео чоловіка, якого назвали військовослужбовцем, співробітником військкомату та мешканцем Ізюму. Чоловіка одягли в білу сорочку і змусили звернутися начебто до правоохоронців міста з проханням опублікувати його звернення, адресоване товаришам по службі. Його звуть Євген Гузавін. 

"Він прийшов як місцевий мешканець і не з порожніми руками", — розповіли російські посіпаки.

На камеру чоловік розповів, хто він, але свого імені не назвав. 

"На даний момент я — військовослужбовець Збройних сил України, співробітник військкомату, а також учасник територіальної оборони у званні капітан. Звертаюся до усіх Збройних сил України: хлопці, припиніть виконувати злочинні накази, обстрілюючи мирне населення, через те, що це призводить тільки до смертей мирного населення", — повідомив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гуморист і тамада став ополченцем на Харківщині

У руках "герой" пропагандистського відео тримав різні металеві уламки. 

"Це стальні шматки, гострі з усіх боків. Піки, які легко зайдуть у будь-яке людське тіло, легко вийдуть і нароблять купу біди. Плюс усілякі такі різні "бочоночки". Це все збройні сили кидають у місця скупчення людей — на ринках, біля виконавчого комітету, пенсійного фонду, коли люди стоять, так само прилітають такі самі міни та люди гинуть. Стояв у черзі, щоб отримати гуманітарну допомогу, вони гинуть від тих мін, які випускають Збройні сили України", — поінформував чоловік. 

Як писав KHARKIV Today, останнім часом окупанти кілька разів обстріляли Ізюм та гору Крем'янець, звідки ізюмчани телефонують на неокуповану територію. Загинуло кілька людей. Пізніше армія РФ звинуватила в обстрілі ЗСУ, хоча місцеві мешканці впевнені, що постріли були зроблені з глибокого тилу армії РФ.

Нагадаємо, росіяни намагалися наступати за 20 кілометрів від Харкова. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.