Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітники харківських театрів вийдуть на мітинг через борги із зарплати

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Мітинг пройде під будівлею Харківської облдержадміністрації.

Співробітникам харківських театрів два місяці виплачують  зарплату не в повному обсязі.

У понеділок, 22 березня, об 11:00 співробітники харківських театрів вийдуть на мітинг під будівлю Харківської обласної державної адміністрації (вулиця Сумська, 64), де вимагатимуть виплатити борги із зарплати.

Як повідомив харківський актор і режисер Михайло Озеров, працівникам театрів у Харкові другий місяць поспіль платять  зарплату  в розмірі 10%. В середньому їх зарплата становить 8-9 тисяч гривень, а не як раніше озвучували, більше 16 тисяч гривень.

"Всі чудово розуміють, що у кожного з нас є сім'ї, діти, комунальні платежі, школи, діти ростуть, батьки хворіють ..., — пояснив Озеров. — У найбільшому студентському місті не потрібна культура? Вона не потрібна в місті, який розташований на кордоні з війною?".

Озеров додав, що під загрозою знаходиться майбутнє дітей співробітників театрів, оскільки ті не можуть допомагати їм, а постійно борються за їжу, кар'єру, місто і країну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карантин посилили: що заборонено в Харківській області з 18 березня

"Нам постійно брешуть і обкрадають нас! Я піду на мирний мітинг до ОДА ...", — підсумував він.

Як писав KHARKIV Today, 16 березня акторам харківських театрів пообіцяли виплатити зарплатні борги. У Харківській облдержадміністрації пройшла нарада з директорами обласних театрів, де говорили про виплату боргів із зарплати. На фінансову підтримку театрів області виділено 54 мільйони гривень.

Як пояснили в ХОДА, затримка з виплатою зарплати за лютий виникла через те, що рішення Харківської обласної ради, згідно з яким виділили додаткові кошти на заробітну плату співробітникам театрів, не було підписане.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.