Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Спиртзавод у Харківській області пішов з молотка більш ніж за 100 мільйонів гривень

Фото: lubotin.kharkov.ua
Державне майно переходить у приватну власність.

За об'єкт приватизації змагалися три компанії, стартова ціна зросла майже у 4,5 раза.

Онлайн-аукціон з приватизації Караванського місця здійснення діяльності та зберігання спирту завершився. Про це повідомили у Фонді держмайна.

"За об'єкт приватизації на торгах змагалися три компанії, а стартова ціна виросла у 4,4 раза — з 23 мільйонів 100 тисяч гривень до 101 мільйона гривень. Новий власник отримає будівлю заводу площею 11 980,5 квадратних метра, зокрема адміністративний корпус, виробничі корпуси, склади, спиртосховища, зерносховища, а також технологічне обладнання", — розповіли у Фонді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові пропонують орендувати їдальню у студентському гуртожитку

У Фонді держмайна додали, переможець аукціону тепер повинен підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і розрахуватися. Після цього процес приватизації заводу буде вважатися офіційно завершеним.

Нагадаємо, Караванський спиртзавод заснований у 1837 році (йому — 184 роки). Модернізували завод у 2019 році. У травні 2021 року Караванське місце здійснення діяльності та зберігання спирту державного підприємства "Укрспирт" (недалеко від Люботина) виставили на продаж

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.