Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Соцмережами шириться фейк про небезпечну воду у Харкові

Фейкове повідомлення розсилають російською мовою.

У соцмережах поширюють фейкову інформацію про те, що у річці Сіверський Донець нібито перевищений вміст амонію.

Повідомлення ширилося мережею 28 березня, його було написано російською мовою. Невідомий автор заявляє, що інформація про перевищення амонію у Сіверському Донці перевірена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові хочуть видобувати артезіанську воду

У комунальному підприємстві "Харківводоканал" інформацію спростували, назвавши її фейком. Водопровідна вода у Харкові відповідає усім нормам, дослідження води проводять щодня.

"Харківводоканал" з усією відповідальністю повідомляє, що ця інформація недостовірна і в харків’ян немає жодних причин для хвилювання. Згідно з щоденними результатами досліджень лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю якість водопровідної води, яка подається до будинків харків'ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам", — зазначили у "Харківводоканалі".

вода

Нагадаємо, напередодні річниці вторгнення окупанти запустили фейки про захоплення населених пунктів на Харківщині, які раніше перебували під їхнім контролем. Насправді території Харківщини, про які розповідали окупанти, підконтрольні Україні. Збройні сили України надійно тримають оборону.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.