Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Собака врятував життя колишньому десантнику, який знешкодив 48 мін на Харківщині

Фото: Facebook/"Порятунок тварин"
Господар алабая Мальви підірвався на міні.

Житель Харківської області під час окупації пробрався на склад, де знешкодив боєприпаси та викрав важливі документи військових РФ.

З проханням допомогти перевезти алабая до Львова до зоозахисників звернувся Андрій. Його сім'я їде за кордон, а батько у лікарні, транспортувати собаку немає можливості. Чоловік розповів, що собака врятував життя батькові в окупованому селищі, а батько допомагав військовим. Про це 16 травня повідомили у службі  "Порятунок тварин".

Чоловік з дружиною 74 дні перебували в окупації у селищі у напрямку Старого Салтова, звідки окупанти били по Харкову. Під час прогулянки із собакою Мальвою Василь Йосипович підірвався на міні, йому відірвало ногу. Мальва встигла відскочити і залишилася неушкодженою. Собака почав штовхати господаря у бік будинку. Але чоловік дав команду собаці бігти додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бійці харківського спецпідрозділу врятували з-під обстрілу собаку

"Мальва слухняно побігла, вся у крові. Побачивши на ґанку собаку, жінка зрозуміла, що чоловік у біді. Тим часом Василь Йосипович через поля і міни повз сам до траси, зробивши джгут повідцем Мальви. Чоловік — колишній десантник, знає, як вибрати безпечний. маршрут, тому повз там, де їхали танки. На трасі його підібрала 92-а бригада. Сім'я дізналася, що чоловік у лікарні дуже швидко від лікарів. Незабаром дружину Василя Йосиповича з Мальвою під обстрілами евакуювали військові 92-ї бригади", — розповіли рятувальники тварин.

Фото: Facebook/"Порятунок тварин"
Фото: Facebook/"Порятунок тварин"

За кілька днів до трагедії Василь Йосипович допомагав нашій армії.

"Він пробрався на склад боєприпасів окупантів і знешкодив 48 мін для мінометів, з яких обстрілювали Харків, акумулятор для техніки, злив солярку і пошкодив шланг, яким окупанти заправляли танки і БТРи. Викрав важливі документи роіян і передав їх 92-й бригаді", — повідомили у "Порятунку тварин".

Фото: Facebook/"Порятунок тварин"

Наразі сім'я їде до Львова, де зустрінеться з Мальвою, а потім вони разом поїдуть за кордон.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.